Gå till innehåll

Här hittar du kontaktuppgifter till ansvariga på Idrottsgymnasiet Örebro.

Följ oss gärna på Instagram också: #idrottsgymnasietorebro

Kontakt‌uppgifter till ansvariga

Namn

E-post

Telefon

Håkan Ågren, rektor

hakan.agren@orebro.se

070-684 80 46

Sandra Mattsson, projektledare NIU

sandra.mattsson@orebro.se

076-551 13 60

Björn Cervin, NIU Fotboll

bjorn.cervin@orebro.se


Elin Magnusson, NIU Fotboll

elin.magnusson@orebro.se


Henrik Löwdahl, NIU Ishockey

henrik.lowdahl@orebrohockey.se


Mikael Tivemark, NIU Innebandy

mikael.tivemark@orebro.se


Markus Eriksson, LIU Innebandy

markus.eriksson@orebro.se

019-21 60 59

Andrew Pleick, NIU Basket

andrew.pleick@basket.se

073-944 36 39

Ulf Nyström, NIU Handboll

nystrom.uffe@telia.com

070-552 59 68

Aleksi Nyström, NIU Amerikansk fotboll

aleksi.nystrom@orebro.se


Hanna Fridström, NIU Gymnastik

hanna.fridstrom@orebro.se


Martin Sterner, NIU Golf

martin.sterner@orebrogolf.se


Johan Johansson, NIU Friidrott

johan.johansson@orebro.se


Olof Moberg, Träning och Hälsa

olof.moberg@orebro.se


Mikael Bolin, Träning och Hälsa

mikael.bolin@orebro.se


Anton Karlsson, LIU Fotboll

anton.a.karlsson@orebro.se

073-922 72 99

Frida Odenå, LIU Dans

frida.odena@orebro.se


Mattias Bjurman, LIU Ishockey

mattias@orebrohockeyungdom.se

070-6985817

Senast uppdaterad:

Publicerad:
Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Kontakta Idrottsgymnasiet Örebro

Kontakta Örebro kommuns servicecenter

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Måndag–fredag kl. 8–16.30

Besöksadress: Näbbtorgsgatan 10

Öppettider: Måndag–fredag kl. 10–16

E-post till servicecenter

servicecenter@orebro.se